Date Event Notes Time Results Links
 
December
Sat. 3 University of Indianapolis Season Opener Indianapolis, Ind. 4:00 PM
 
January
Sat. 14 Robert. H. Johnson Open Crawfordsville, Ind. Noon
Fri. 20 Rose-Hulman Friday Night Invite Terre Haute, Ind. 6:00 PM
 
February
Fri. 3 DePauw Small College Invite Greencastle, Ind. 6:00 PM
Fri. 10 Defiance Open Defiance, Ohio 4:00 PM
Sat. 18 HCAC Indoor Championships Terre Haute, Ind. 1:00 PM
 
March
Fri. 31 Wooster Invitational Wooster, Ohio 3:00 PM
 
April
Sat. 1 Wooster Invitational Wooster, Ohio 11:00 AM
Sat. 8 Franklin Invitational Franklin, Ind. 11:00 AM
Sat. 15 Indiana D-III Championships Greencastle, Ind. 11:00 AM
Sat. 22 Mount St. Joseph Invitational Cincinnati, Ohio 12:00 PM
Fri. 28 HCAC Outdoor Championships Anderson, Ind. 3:00 PM
Sat. 29 HCAC Outdoor Championships Anderson, Ind. 11:00 AM
 
May
Wed. 3 HCAC Outdoor Championships Franklin, Ind. 3:00 PM
 
December
Sat. 2 University of Indianapolis Invitational Indianapolis, Ind. (UIndy) 11:00 AM Non-Scored
 
January
Fri. 12 Ron Althoff Classic Delaware, Ohio (Ohio Wesleyan) 5:00 PM Canceled
Sat. 20 Wooster Invitational Wooster, Ohio (Wooster) 11:00 AM 4th of 4 teams
Sat. 27 Jessica Starks Open Columbus, Ohio (Capital Univ.) All day 11th of 13 teams
 
February
Fri. 2 DePauw Tiger Small College Invitational Greencastle, Ind. (DePauw) 6:00 PM 4th of 8 teams
Sat. 10 DePauw Invitational Greencastle, Ind. (DePauw) 11:00 AM T-11th of 14 teams
Sat. 17 HCAC Indoor Championships * % Anderson, Ind. (Anderson) 1:00 PM 8th of 10 teams
Sat. 24 Fred Wilt Invitational Anderson, Ind. (Anderson) 3:00 PM NTS
 
March
Sat. 3 ONU Polar Bear Final Qualifier Ada, Ohio (Ohio Northern) 12:00 PM
Fri. 16 Washington & Lee Carnival Lexington, Va. (Washington & Lee Univ.) 10:00 am NTS
Sat. 17 Washington & Lee Carnival Lexington, Va. (Washington & Lee Univ.) 11:00 am NTS
Thu. 22 Earlham Duals Richmond, Ind. (Earlham) 4:00 PM 2nd of 4 teams
Fri. 30 Wittenberg Invitational Springfield, Ohio (Wittenberg) TBA 10th of 11 teams
 
April
Sat. 7 Ohio Wesleyan Invitational Delaware, Ohio 12:00 pm
Sat. 14 Indiana Division III Championships Greencastle, Ind. (DePauw) TBA 8th of 8 teams
Sat. 21 Mount St. Joseph Invitational Cincinnati, Ohio (Mount St. Joseph) TBA
Fri. 27 HCAC Outdoor Championships * % Terre Haute, Ind. (Rose-Hulman) 3:00 pm 7th of 10 teams
Sat. 28 HCAC Outdoor Championships * % Terre Haute, Ind. (Rose-Hulman) 9:00 am 6th of 10 teams
 
December
Sat. 1 UIndy Invitational Final Not team scored
 
January
Sat. 19 Wooster Invitational Cancelled
Sat. 26 Coll. of Wooster Fighting Scots Invitational Final 4th of 6 teams
 
February
Sat. 2 Denison Univ. Bob Shannon Invitational Final 11th of 13 teams
Sat. 9 DePauw Invitational 11:00 AM 11th of 13 teams
Sat. 16 HCAC Indoor Championship 1:00 pm 3rd of 10 teams
 
March
Sat. 2 Tufts Invitational All Day
Fri. 15 Washington and Lee Invitational All Day
Sat. 16 Washington and Lee Invitational All Day
Sat. 30 Otterbein Invitational All Day
 
April
Sat. 6 OWU Invitational All Day
Sat. 13 Indiana D-III Championships All Day
Sat. 20 Mt. St. Joseph Invitational All Day
Fri. 26 HCAC Outdoor Championship Hosted by MSJ All Day
Sat. 27 HCAC Outdoor Championship Hosted by MSJ All Day
* Conference
% Post season
Bold team: Home event